Фесфесфес Модни Машки Шорцеви Лабави Секојдневни Ленени Шорцеви Со Цврста Боја Со Џеб Висок Струк Лабави Завој Панталони Шорцеви До Колена На Продажба
Неодамнешно

Фесфесфес Модни Машки Шорцеви Лабави Секојдневни Ленени Шорцеви Со Цврста Боја Со Џеб Висок Струк Лабави Завој Панталони Шорцеви

DEN 3.33

Достапно на барање

Модни Менс Обичен Цврст Џеб Панталони Со Лабав Завој Со Висок Струк до колена информации За Производот : Карактеристики : Завој,Џеб,Висок Струк,Должина на Коленото,Спортски Панталони,Хеланки,Манжетни за Патеки,Спортски Панталони,Секојдневни Панталони. Материјал : Полиестер,Висококвалитетен Дише,воздушен и Лесен Моден стил, удобен допир. Модни и секојдневни Панталони, Удобни, Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. Мека. Растеглив. Удобни Џогер Панталони И Јога Целосна Должина ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Специфики На предметот Пол : Мажи Сезона : Летна Пригода : Дневен Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Стил На Ракав : Редовно Што добивате : 1 ПАРЧЕ Машки Панталони Големина ГОЛЕМИНА САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕК Должина На Колкот Л Голем 8 12 38 82-108см/32.28-42.52" 112см/44.09" 55см/21.65" Големина : Л Големина : Л ГОЛЕМИ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕК : 38 Половината : 82-108см/32.28-42.52" Колк : 112см/44.09" Должина : 55см/21.65" Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ек : 34 половината : 74-100см/29.13-39.37" колк : 104см/40.94" Должина : 53см/20.87" големина : М Големина : средни сад : 6 велика британија : 10 ек : 36 половината : 78-104см/30.71-40.94" колк : 108см/42.52" Должина : 54СМ/21.26" големина : л големина : големи сад : 8 велика британија : 12 ек : 38 половината : 82-108см/32.28-42.52" КОЛК : 112см/44.09" должина : 55см/21.65" големина : xl големина : x-Големи сад : 10 велика британија : 14 ек : 40 половината : 86-112см/33.86-44.09" КОЛК : 116см/45.67" должина : 56см/22.05" големина : ххл големина : хх-големи сад : 12 велика Британија : 16 ЕК : 42 ПОЛОВИНАТА : 90-116см/35.43-45.67" колк : 120см/47.24" должина : 57см/22.44" . менс плажа облека. голф шорцеви. пливаат сопствена мажи. кратки шорцеви мажи. црвени шорцеви мажи. пешачки шорцеви. харли шорцеви за мажи. породилни моторџиски шорцеви. памучни шорцеви за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи