Летни фустани за жени со кратки ракави со кратки ракави со средна должина на слободно време на деколте со печатено фустанче сино 2xl
Неодамнешно

Летни фустани за жени со кратки ракави со кратки ракави со средна должина на слободно време на деколте со печатено фустанче

DEN 287.20

Достапно на барање

Оваа ткаенина за фустани со кратки ракави со средна должина е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна есен, зима и пролет. Со тркалезно деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул . Информации за производот : . -Материјал : полиестер. -Сила должина на ракав : Должина на облека во стил на кратки ракави : Стил на вратот на вратот со средна должина : Стил на облекување на деколте : А-линија-чекор : Печатена сезона : лето. -Пол Жена. -Казија : Обично, секојдневно. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -You will get : 1 Dress Size : S US : 4 Bust : 96cm/37.80'' Shoulder : 43cm/16.93'' Sleeve : 20cm/7.87'' Waist : 96cm/37.80'' Hip : 122cm/48.03'' Length : 94cm /37.01 '' Големина : М САД : 6 биста : 102cm/40.16 '' Рамо : 44cm/17.32 '' ракав : 21cm/8.27 '' половината : 102cm/40.16 '' hip : 128cm/50.39 '' Должина : 96cm/37.80 '' Големина : L US : 8 Bust : 108cm/42.52 '' Рамо : 45cm/17.72 '' ракав : 22cm/8.66 '' Weist : 108cm/42.52 '' Hip : 134cm/52.76 '' Должина : 98cm/38.58 '' ' Големина : XL US : 10 BUST : 114 CM/44.88 '' Рамената : 46 CM/18.11 '' ракав : 23cm/9.06 '' Weist : 114cm/44.88 '' Hip : 140cm/55.12 '' Должина : 100cm/39.37 '' Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : Големина : 2xl US : 12 биста : 120cm/47.24 '' Рамената : 47cm/18.50 '' ракав : 24cm/9.45 '' половината : 120cm/47.24 '' Hip : 146cm/57.48 '' Должина : 102cm/40.16 '' Големина : 3xl us : 14 биста : 126cm/49.61 '' Рамо : 48cm/18.90 '' ракав : 25см/9.84 '' на половината : 126cm/49.61 '' Хип : 152см/59,84 '' Должина : 104см/40.94 '' ' Летни фустани за жени 2023 трендовски. Погодно е за пролет, лето, дневно слободно време, работа, датум, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици . Избор на подароци, погоден за тоа да му го дадете на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празник Подарок за збогатување на нејзината гардероба . женски фустани; Летни фустани за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи