Туники Фустан За Жени Жени Чипка Завиткајте Мини Фустани Цветни V Вратот Долг Ракав Краток Фустан Со Појас
Неодамнешно

Туники Фустан За Жени Жени Чипка Завиткајте Мини Фустани Цветни V Вратот Долг Ракав Краток Фустан Со Појас

DEN 447.84

Достапно на барање

Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Материјал : Чипка. Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Долг Ракав. Декорација : Никој. Силуета : Одговара. Што добивате : 1 Х Фустан. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува прецизно вистинската боја на примената ставка табела со големини : . Големина : S Биста : 90cm/35.43" ракав : 60cm/23.62" Должина : 98cm/38.58"Големина : M Биста : 94cm/37.01" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 99cm/38.98"Големина : XXXL Биста : 110cm/43.31" Ракав : 65cm/25.59" должина : 103см/40.55" материјал : фустанот Од Тантела е изработен од мека ткаенина,удобен,дише,пријателски за кожата,удобен за носење женски летен фустан. Повод : Чипка Мини Краток Фустан Е За Секојдневниот Живот, Свадба, Вечер, Датум И Забава. Погоден За Секоја Пригода Во Пролет, Лето И Fall Секојдневен Фустан Со Долги Ракави. Дизајн : Чипка Цветни Кратки Фустани Ве Прави Повеќе Шармантни.Завиткајте Напред Со Појас Прави Повеќе Женски. Декорацијата На Лак Покажува Гроздобер Елегантен, Декорацијата На Јазолот Прави Повеќе Стилски Слатки Кратки Фустани.

Повеќе детали

Избор на купувачи