Свечени Фустани За Жени Свадбени Фустани За Гости Секојдневен Завој Со Кратки Ракави Лабаво Печатење На Вратот Подарок До Глуждот За Свадба Гостин Вечерна Забава ?
Неодамнешно

Свечени Фустани За Жени Свадбени Фустани За Гости Секојдневен Завој Со Кратки Ракави Лабаво Печатење На Вратот Подарок До Глуждот

DEN 2.00

Достапно на барање

Женски Лежерен Лабав Завој Печатење Со Кратки Ракави V - Вратот До Глуждот Карактеристики На Фустанот : Que Материјал : Полиестер, Меко И Удобно Que Карактеристики : Еднобојна,Кратка Сле, Дневна, Моден Стил. + Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. ●Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. Содржина на пакетот : 1 x информации За Производот За Женски Фустан : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Мода,Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил на печатење : Мода, Лежерна Големина САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина НА половината XL X-Големи 10 14 40 102cm/40.16" 88cm/34.65" 138cm/54.33" Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102см/40.16" Половината : 88см/34.65" Должина : 138см/54.33" Qwdj ЛОГИСТИКА ВОВЕД Qwdj Време На Испорака е обично 5-7 работни дена, кои ви даваат најдобар брзање шопинг искуство. Постојат повеќе канали за логистичка соработка за да се избегне застојот на пакетите за време на врвните логистички сезони. Ywdj Широк Спектар На Производи Zwj Ако сте многу заинтересирани за овој производ, но сепак чувствувате дека недостасуваат некои елементи, можете да пребарувате ЗА YWDJ директно во колоната за пребарување. YWDJ може да ви обезбеди различни отпечатоци од ист стил, различни дизајни од ист стил и различни стилови и дизајни на облека со ист принт. Целосно задоволете ги вашите потреби. Ywdj Услуга Вовед qwdj се фокусира на тестирање и развој на ранец, фустани, блузи, долна облека за костими за капење, градници породилен фустан, чорапи сандали шорцеви, чевли, торба, маици тренер за половината, хеланки ромпери, долна облека, панталони, кардиган, облека за девојчиња, дуксери, бебешки најважни работи, комплети за пижами и друга облека. Активно разберете ги потребите на клиентите и поминете многу време тестирајќи разни материјали за да развиете различни стилови и презентирајте ги само најдобрите производи на секој клиент!. Ywdj Вовед во Производ на YWDJ има свој развој на облека и исто така соработува со повеќе развивачи на облека. Од деца до постари лица, можете да најдете облека што ви одговара во YWDJ. Секојдневната, секојдневна, софистицирана и празнична облека има се. Qwdj Фабрика за Производство на ywdj има посветена фабрика за кооперативна облека која може да се прилагоди на потребите на клиентите, да обезбеди облека во големи количини и да произведува и испорачува производи со најбрза брзина. Ewdj Совети За Нега На Облека Од Ywdj Vr Користење на рачно перење со вода со ниска температура може да направи облеката да трае подолго. Благите сапуни без белило ќе ја задржат облеката во најубавите бои. Ywdj Совети За Купување на ywdj се обидува најдобро да ја прикаже сликата во иста боја како и вистинската облека, но поради разликите во мониторите на КОМПЈУТЕРОТ, сликата може да изгледа посветла или потемна. Ywdj Ажурирање на Сезонски Производи ywdj има партнерски магацини на различни локации, така што може однапред да подготви различни сезонски и празнични производи. Магацинот е добро снабден, па дури и можете да купите секаква облека надвор од сезоната што очајно ви е потребна. Ywdj Е Во Пораст zwdj се уште се развива и проширување на видови на облека. Ако сте заинтересирани, можете да го следите YWDJ, верувам дека тоа ќе ви донесе секакви изненадувања.

Повеќе детали

Избор на купувачи