Капрезе Женски Божиќен Фустан Снешко Печати Божиќни Миди Фустани V Вратот Линија Долг Ракав Зелена 3XL
Неодамнешно

Капрезе Женски Божиќен Фустан Снешко Печати Божиќни Миди Фустани V Вратот Линија Долг Ракав Зелена 3XL

DEN 399.84

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Божиќен Фустан, Секојдневни Божиќни Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Фустани За Нишање Тип На Шема : Снешко/Елен Печатен Дизајн : Појас Боја : Црна Бела, Црна Црвена, Црна Виолетова, Црна, Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : V Должина на вратот : Должина На Средниот Ракав : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Божиќен Миди Фустан. В Дизајнот На Вратот и Замавнувањето На Полите Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Снешко Печатени Фустани, Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Појас, Божиќни Фустани, Трендовски И Елегантни4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Божиќен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Божиќен Миди Фустан, Пролетни Есенски Фустани, Празничен Фустан За Забави, Божиќен Замав Фустан Со Линија. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-V Вратот Снешко Печати Божиќ Фустан, Долги Ракави Миди Фустан, Елен Печатење Фустан Со Појас, Линија Божиќ Фустани, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Божиќен Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Повеќе детали

Избор на купувачи