Момчиња Фудбал Долг Ракав Мета Млади Термални Кошули Лето Дете Момчиња Девојки Краток Ракав Денот На Независноста 4 јули Отпечатоци Маица Блузи
Неодамнешно

Момчиња Фудбал Долг Ракав Мета Млади Термални Кошули Лето Дете Момчиња Девојки Краток Ракав Денот На Независноста 4 јули Отпечатоци

DEN 224.00

Достапно на барање

Сезона : Пролет, Лето. Пол : Момчиња, Девојчиња. Тип на шема : Отпечатоци. Тип на ракав : Краток Ракав. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Младински Есенски Кошули Тинејџерски Момчиња Топсајз табела : . Големина : 90 Препорачана возраст : 12-18 Месеци Биста : 58см/22,83" Должина : 35см/13,78"Големина : 100 Препорачана возраст : 18-24 Месеци Биста : 61см/24,02" Должина : 37см/14,57"Големина : 110 Препорачана возраст : 2-3 Години Биста : 64см/25,20" Должина : 40см/15,75"Големина : 120 Препорачано возраст : 3-4 години биста : 67см/26,38" должина : 43см/16,93"големина : 130 препорачана возраст : 4-5 Години биста : 70см/27,56" должина : 46см/18,11" пакетот вклучува : 1пц врвови на Мускулите Момчиња Момчиња Со Долг Ракав термички. Модна Летна Облека, која е Мека, пријателска за Кожата, Лесна и Дише, Носејќи Удобно Искуство За Носење За Деца. Мека Пакет Кошула Тинејџерски. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Маица Пакет Момче Краток Сет. Уникатен Дизајн, Ќе Го Направи Вашето Дете Да Изгледа Убаво И Различно. Кошарка Ракав Долги Ракави Кошули Големина 5. Погоден За Секоја Пригода, Облека Погодна За Сезони Во Лето. Тоа Е За Внатрешна, Надворешна Облека,Детска Фотографија, детски Подароци Итн. Обезбедете Удобно Искуство За Секојдневно Носење На Децата. Момчиња Активни Врвот Тинејџерски Момчиња Графички Маици.

Повеќе детали

Избор на купувачи