Прстен Женска Мода Отворање Прстен Двојка Прстен Отворање Писмо Прстен Накит до 65% попуст на Дозвола
Неодамнешно

Прстен Женска Мода Отворање Прстен Двојка Прстен Отворање Писмо Прстен Накит до 65% попуст на Дозвола

DEN 799.84

Достапно на барање

Женска Мода Отворање Прстен Двојка Прстен Отворање Писмо Прстен Накит Име На Производот : прстен производ материјал : Бакар Боја : Слика Стил : Мода Големина : 2см Пакување : ОПП 100% сосема нови квалитетни производи! Пакување : 1 Х Прстен ..уникатен Дизајн .. специјалниот дизајн на овие производи ве прави уникатни секој ден, за да ја покажете вашата личност и шарм. ●Висококвалитетен Материјал●Овие производи се направени од здрав и отпорен на ' рѓа материјал, што не му штети на вашето тело. Тие се удобни за долгогодишно носење и погодни за мажи и жени. ①Различни Прилики Тие се погодни За да присуствувате на различни прилики, како што се роденденска забава, церемонија на дипломирање, маскенбал и други прилики. Трендовските прстени ќе направат девојките да изгледаат пошармантно и привлечно. `+Совршен Подарок Овие прстени за жени се деликатни подароци за девојки, љубовници, семејство на денот на вљубените, роденден и сите други фестивали. Можете да создадете уникатна комбинација која ви припаѓа вам и на вашите љубовници. ●Гаранција За услуга ● нашите производи се со висок квалитет. Во исто време, придаваме големо значење на искуството на клиентите. Доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не.

Повеќе детали

Избор на купувачи