Colorујорк боја во Newујорк во боја Брз сув лак за нокти, тротоари, 0. fl oz
Неодамнешно

Colorујорк боја во Newујорк во боја Брз сув лак за нокти, тротоари, 0. fl oz

DEN 1.33

Достапно на барање

Minuteујоршка боја минута, брза суво боја на ноктите, тротоари, шише 0,33 мл. Нежно тресете. Нанесете 1-2 палта, оставете да се исуши помеѓу секое палто. 0,33 fl Oz (9,7 ml) Newујорк, NYујорк 10016 лак за нокти, брзо суво, тротоари 270.

Повеќе детали

Избор на купувачи