Сет на кралот на кралот на сите
Неодамнешно

Сет на кралот на кралот на сите

DEN 2.67

Достапно на барање

Убавината на оваа спокоена покривка од колекцијата All Sopp е идеален придружник на мировниот ноќен одмор. Овој капак е направен со 100% памук и може да обезбеди врвна удобност и релаксација низ сите сезони и температури. Дизајнот достоен за тренд и мека конструкција се декорација што совршено ја истакнуваат секоја спална соба. Вклучува еден наслов на кралот/Калифорнија кралот и 2 крал Шамс, Даун/Поли Пополнете не е вклучено. Сет на Кинг Кинг/Калифорнија.

Повеќе детали

Избор на купувачи