Џем Хартија® Подарок Лакови-Гигант-13 Дијаметар - Црвено-6 Пакет
Неодамнешно

Џем Хартија® Подарок Лакови-Гигант-13 Дијаметар - Црвено-6 Пакет

DEN 0.67

Достапно на барање

Џем Хартија® Џиновски Црвен Подарок Лак е совршен за еден огромен и возбудлив подарок под дрвото или тој голем и посебен подарок за денот на Вљубените. Без оглед на сегашноста или приликата, овој лак е идеален додаток на сите ваши подароци со огромна големина. Секој лак има самолеплива налепница на дното за сигурно прицврстување и е изработена од јамка, сјајна пластична лента. Дали сте професионалец во завиткување подароци? Нагласете ги вашите вештини за завиткување подароци со овој привлечен лак! Дали искривувањето на подароците не е вашиот најголем талент? Користете го за да ги прикриете и одвлечете вниманието од вашите несовршености во завиткување. Не дозволувајте вашите подароци да изгледаат обични или здодевни. Дајте им огромен прскање на задебелена и празнична боја со овој лак! Големина : 13ин. дијаметар Боја : Црвена Количина : 6 Боја : Црвен Лак. Големина : Мега / Гигант (13-Инчен Дијаметар). Количина : 6/пакување. Овие Екстра големи лакови се со дијаметар од 13 инчи, вклучуваат леплива лента за лупење на грбот, имаат сјајна завршница и гарантирано ќе дадат "мега" изјава за секој подарок!. Совршени за секој подарок, изненадување, подарок или проект, овие лакови ќе додадат ГОЛЕМА празнична боја во секоја пригода!.

Повеќе детали

Избор на купувачи