Аутрукер Отворено Игри За Деца, Компир Вреќа Трка Торби, Грав Торба Фрли Игра, двор игри, Карневал Игри За Деца Партија, Кампување Игри-
Неодамнешно

Аутрукер Отворено Игри За Деца, Компир Вреќа Трка Торби, Грав Торба Фрли Игра, двор игри, Карневал Игри За Деца Партија, Кампување

DEN 383.84

Достапно на барање

+Игри На отворено За Деца а Не За Возрасни Нашиот сет на игри изнесува 34 ПАРЧИЊА Нашиот сет за игри во дворот вклучува 4 шарени торби за трки со вреќи со компири за деца, 4 вреќи со грав и 10 пластични мелени клинци, 10 пластични медали,10 Вреќи со Грав. Сетот за карневалски игри доаѓа во извонредна кутија во боја што може да се користи како подарок за одмор или роденден, а децата со задоволство ќе го добијат. ●Надградени Тркачки Торби За Деца ● вреќичките За трки со вреќи се изработени од ново надградена висококвалитетна издржлива Оксфордска Ткаенина, во споредба со другите традиционални вреќи со лопатка, нема пилинг, алергија, мирис и други проблеми и може повторно да се користат, без мирис, цврста, пријателска за кожата, шарена. Ексклузивен дизајн на рачката и совршена големина 66,5 см Х 48см (26,18 " х 18,89"), се многу погодни за деца околу 5~12 години, околу 1м~1,4 метри во висина. ●Забавна Игра Со Фрлање Вреќи Со Грав За Деца ● комплетот игри со тревник вклучува 4 вреќи со грав со светли бои и 10 пластични мелени клинци. Мелените клинци се вметнуваат на тревата и се користат како цел за фрлање. Колку се подалеку ноктите за земја, толку повеќе поени ќе постигнете и толку е подобра техниката на фрлање. . Outrucker Отворено Игри За Деца, Компир Вреќа Трка Торби, Грав Торба Фрли Игра, двор игри, Карневал Игри За Деца Партија, Кампување Игри-34 ПАРЧИЊА.

Повеќе детали

Избор на купувачи