Уникатни поволни цени свилена перница за очи на окото сет розово вратоврска крал
Неодамнешно

Уникатни поволни цени свилена перница за очи на окото сет розово вратоврска крал

DEN 163.04

Достапно на барање

Piccocasa Mulberry Silk Cover Cover Eye Cover Set, 2-Pack There се неколку производи за убавина кои ветуваат дека ќе ја работат својата магија додека спијам, но еден совет што си го препорачуваме е нашата висококвалитетна 100% свилена перница. Овие ткаенини со високо-сјај можат да направат чуда и за вашата коса, како и за вашата кожа и спиењето на десната свилена перници може да значи разлика помеѓу бравите што се здрави и сјајни, или досадна оштетена, и досадна лабава кожа или кожа што е што е Цврста и зраче.Пилова големина : Стандард - 20x26inch / 51x66cmqueen - 20x30 Inch / 51x76cmking - 20x36inch / 51x91cmeye Маска Големина : 8.3x4inch / 21x10cmadjustbutive clap repappers repaps repaps : 18.1-25.6inch / 46-65. 5инх/ 43 -75cm Боја : сива, розова, црна, морнарица сина боја, нега на сина боја на паун е лесна : миење на рака во ладна вода со благ (без ензими) пеглање со слој на ткаенина (пеглање на пареа) рамен воздух сув препорачано, а не пакет за белило Вклучен : Вклучен : 2 парчиња свилени перници и 2 парчиња маска за очи (само случаи, не содржат перница.) Единствени поволни цени 2-пакет 19 мама свила перница за очи на око, направено од 19 мама природна свилена ткаенина. Достапна големина на случај на перница : Стандард (20 "x 26"), кралица (20 "x 30"), крал (20 "x 36"). Затворање на пликови. Вклучува 2 парчиња перници и 2 парчиња капаци за око. Перница не е вклучена. Големина на маска за очи : 8.3 "x 4" / 21x10cm, прилагодлива лента : 18.1-25.6inch / 46-65cm; Fit Gear girth : 16.9-29.5inch/ 43-75cm.

Повеќе детали

Избор на купувачи