Activeенски активни перфорирани шорцеви за трчање со вградени шорцеви за компресија
Неодамнешно

Activeенски активни перфорирани шорцеви за трчање со вградени шорцеви за компресија

DEN 426.08

Достапно на барање

Излезете и активирајте се во женските активни шорцеви за трчање од Авиа. Направено од мек и издржлив полиестер со малку спандекс за совршена количина на истегнување, овие шорцеви што работат се исто толку удобни колку што се функционални. Одликувајќи се со вградени шорцеви за компресија што го гушкаат вашето тело како втор слој на кожата, овие шорцеви што работат ја оптимизираат подвижноста и ја минимизираат непријатноста. Внатрешниот е без обележје и има рамни заклучени шевови за дополнителна удобност и безбедност. Внатре во еластичната лента за половината е скриен џеб за вашите најважни работи како мобилен телефон или клучеви. Перфорираните надворешни шорцеви обезбедуваат вентилација за удобност за ладење за време на тренингот. Овие прекрасни шорцеви се достапни во разновидни бои за да можете да ги мешате и да одговарате на омилената опрема за вежбање. Активни перфорирани шорцеви за водење на Avia, со вградени шорцеви за компресија : 93% полиестер, 7% спандекс. Активни шорцеви на жени. Двоен слој. Вградени шорцеви за компресија. Вграден внатрешен. Лабаво вклопување надворешно. Покриена еластична лента за половината со внатрешен џеб. Перфорирано надворешно кратко. Без ознака. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладен, нежен циклус, со слични бои, белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, не користете омекнувач на ткаенини, отстранете веднаш, ниско железо кога е потребно на обратна страна.

Повеќе детали

Избор на купувачи