Поли боксери за машки пол
Неодамнешно

Поли боксери за машки пол

DEN 3.33

Достапно на барање

Кога станува збор за цртан филм, сите сте во врска со мистеријата банда. Затоа, третирајте се со овие машки боксерски брифинзи на боксери. Наменети да останат суви и во место во текот на денот, тие се исто толку удобни колку што се епски. Официјално лиценцирана облека Скуби Доо; големини S-2 XL; материјал за удобно истегнување; Контраст еластична лента за половината; влага за губење; останува на место; 92% поли, 8% спандекс.

Повеќе детали

Избор на купувачи