Бебе Музика Играчка Саксофон-Сино - Просветлување Музичко Сознание И Промовирање На Развојот На Меморијата На Мозокот
Неодамнешно

Бебе Музика Играчка Саксофон-Сино - Просветлување Музичко Сознание И Промовирање На Развојот На Меморијата На Мозокот

DEN 1.00

Достапно на барање

Зошто Да Ја Изберете Нашата Продавница?Имаме Онлајн Услуга 1-на-1 Најдобрата Строга Контрола на Квалитетот Загарантирана да биде Во деловната Најдобра Услуга По продажбата, динамична Продавница која има за цел да им обезбеди на нашите клиенти најдобри организатори за складирање. Осигурајте се дека клиентите ја добиваат стоката се полни со пофалби. Ние се потрудиме да произведеме најатрактивни висококвалитетни производи по најниска цена.Име на производот : детски едукативни музички играчкипроизвод големина : Саксофон : 10.6*7.3*3.3 големина на пакување : Саксофон : 11*7.5*3.9 инчни кутии за пакување напојување : потребни се 3 bat батерии материјал : пластика применлива возраст : 6 години и над пол : Унисекс Карактеристики : Ветер Саксофон : може да свири, 8 ваги можат да ја пуштат комплетната песна, 7 функционални копчиња : ансамбл/соло/ветер (10 песни)/6ам (6 песни)/детски песни (10 англиски песни)/пауза/том (5 Датотеки). Ансамблот/соло е за автоматска демонстрација, синхронизирано префрлување; дувањето е за следење на режимот, треба да соработувате со дување, Со Светлосна листа На производи : Саксофон Со Ветерни Инструменти : прирачник*1, нумерирана музичка нотација (двострана)*5, јаже*1 белешка : светлото за снимање и различниот дисплеј може да предизвикаат бојата на предметот на сликата да биде малку поинаква од вистинската ставка. Толеранцијата на мерење е 1-3см 1. Одличните МУЗИЧКИ играчки обезбедуваат одличен тембр за почетници на пијано. Ова е одличен подарок за роденден и божиќен подарок за негување на раните музички таленти. 2.Вежбајте координација рака-око и промовирајте го развојот на меморијата на мозокот. 3. Изработени од висококвалитетна абс пластика, нетоксични и безопасни, обезбедувајќи безбедност на децата.

Повеќе детали

Избор на купувачи