Пенкало+опрема управуваше со картички, 3 5
Неодамнешно

Пенкало+опрема управуваше со картички, 3 5

DEN 159.84

Достапно на барање

Чувајте белешки во стил со индексните картички. Секоја пакет има 100 управувани бели картички, давајќи совршено празно платно за да ги напишете вашите белешки. На три инчи од пет инчи, овие индексни картички совршена големина за разни проекти и забелешки. Индексните картички се од суштинско значење за студентите и звучниците, тие се одличен начин да учат за големи тестови, подготвување за презентации или да ги пратите белешките и референците. Проверете ја целата колекција за повеќе канцелариски најважни работи, како клипчиња, папки, врзива, пенкала и многу повеќе. Земете го денес. Пенка+опрема. 100 брои. Бело. 3 "x 5" картички. Пресуди. Одговорно извори.

Повеќе детали

Избор на купувачи