Викерман 7.5 ' Планински Бор Вештачка Елка Со Јасни Светла
Неодамнешно

Викерман 7.5 ' Планински Бор Вештачка Елка Со Јасни Светла

DEN 959.84

Достапно на барање

Планинско Борово Дрво 7,5 'х 42", 264 Врвови Со Тврди Игли, 250 Чисти УЛ Светла Осветлени Од Дура, Повлечете Гранки Надолу, Рамен Метален Држач потребно Е Одредено склопување Гаранција : 5-Годишно Светло и 10-Годишна Конструкција Ограничен Производител .Преглед : 7,5' x 42" Планински Бор, 264 Совети За Тврда Игла, 250 Чисти УЛ Светла Осветлени Од Дура, Повлечете Ги Гранките Надолу, Рамна Метална Стандардизација(инчи) : L42 x W42 x H90 x Material : Тврда Игла Дополнителни Детали : Тип На Производ : Стил На Божиќно Осветлување : Мини Број На Светлосни Врвови : 264 број на светла : 250 основен Материјал : Тврда Боја На Игла : технологија на јасна светлина : dura-lit® блескаво Вати : Викерман 7.5' Планински Бор Вештачка Елка Со 250 Јасни Светла : 90" Високи. 42 " долго. Метален штанд. Практично вклучување/исклучување на нога прекинувач. 250 јасни мини светла. 264 хард совети. Светилките осветлени од дура користат микрочипови во секој штекер, така што светилките остануваат осветлени дури и кога некои светилки се скршени или недостасуваат.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: