Костим За Катастрофа на тато 70897-СМ
Неодамнешно

Костим За Катастрофа на тато 70897-СМ

DEN 143.84

Достапно на барање

Предизвикајте секаков вид хаос во овој костим За Катастрофа На Тато Со бел врв со висок врат, исечено деколте, "Катастрофа На Тато" отпечатена на бистата, црвена и сина јакна со влажен изглед со кратки ракави, манжетни со пруги, затворање на предниот патент, црн појас со сребрена тока, црни трегери, црни ракавици без прсти и црвено-син влажен изглед хеланки со дизајн на бел дијамант и Врски за Коса. Нашиот костим за ноќта на Вештерките за возрасни харли Квин доаѓа Во големини На возрасни Х-Голем, Среден/Голем, Мал/Среден, Х-Мал. Бејзбол палката и ѓерданот не се вклучени во костимот за катастрофи на тато лил.

Повеќе детали

Избор на купувачи