Нема граници за хартиена торба за јуниори
Неодамнешно

Нема граници за хартиена торба за јуниори

DEN 1.67

Достапно на барање

Краток опис не е достапен приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина s. Кратка силуета. Над коленото. Повлечете стајлинг. 99% памук/1% еластан. Машина за перење. Увезени. Здолниште за хартиена торба за јуниори од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи