Трговска марка ликовна уметност нежен пораст платно уметност од Моника Флота, црна рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност нежен пораст платно уметност од Моника Флота, црна рамка

DEN 1.00

Достапно на барање

Подготвени за обесени со употреба на gicleeavailable во различни големини 16 "x 20". Флота Моника. Формат : хоризонтална. Материјал : Акрилик. Големина на печатење : 11 "x 14". Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Целосно собрани. Се одликува со плажа на изгрејсонце. Мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

Повеќе детали

Избор на купувачи