Бела Вита Италија мачка-Италија мулти-каиш ткаени клинови сандали
Неодамнешно

Бела Вита Италија мачка-Италија мулти-каиш ткаени клинови сандали

DEN 2.00

Достапно на барање

Ткаени ткаени ткаени. Овој тренд е еден од нашите апсолутни омилени и сигурно ќе биде еден од вашите. Зборувајќи за омилени, висината на клин на мачката-Италија е омилен клиент. Клиентите велат дека е точно .. не премногу високо и не премногу ниско. Ние го сакаме faux дрво изглед за тој инспириран тренд во 70 -тите години без тежина на вистинското дрво. Луксузните кожи, ткаениот стил и совршената висина на клин е не може да изгуби комбинација. 3 "клин пета. Мулти -лента испреплетена горната. Врво инспирирана единица клин. Дарежливо подножје. Направено во Италија.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: