Brabantia trash конзерва Newуикон, металик нане Галон 30L
Неодамнешно

Brabantia trash конзерва Newуикон, металик нане Галон 30L

DEN 1072.00

Достапно на барање

Овој висок 8 галон ѓубре може да има многу капацитет за зафатен семеен дом. Одличен избор за кујната или вашата хоби соба. Кантините за педали од Новакон не се само иконични убавици, тие се и сигурни работници. Благодарение на уникатната карактеристика на меко затворање, капакот се затвора непречено и многу тивко. Меко затворање и операција на педали со супер-светло. Затворање на доказ за мирис. Основа што не се лизга - го штити подот и го одржува корпата стабилна. Лесно е да се движите наоколу - паметен зафат во шарките на капакот. Пример за пакет на Brabantia Perfect Fit торби затворени (код G) - Лесно за вклопување без грдо претерано пренасочување. 10 -годишна гаранција и услуга. Лулка до сертифицирана лулка - Да се ​​направи добро се чувствува добро!.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: