Атлетски дела машко руно тренингот, големини S-3XL
Неодамнешно

Атлетски дела машко руно тренингот, големини S-3XL

DEN 527.84

Достапно на барање

Дизајн на руно се здружува со еластична половината за удобен пар шорцеви мажи од атлетски дела. Изработени во мека ткаенина од руно, овие шорцеви на мажи имаат дизајн на влечење за лесен ден на грешки, ладење или следно тренингот. Не заборавајте : џеботниот дизајн е совршен за да се намалат најважните работи кога ја испуштате вратата. Материјал : Хедер : 70% памук/30% полиестер; Цврст : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи Големина М. Затворање : Повлекување на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност. Џебови : две на страни; еден на грб. Карактеристики : Плитна ткаенина од руно. Атлетски работи руно шорцеви за мажи. Атлетски работи шорцеви за тренингот за мажи, големини S-3 XL. Атлетски дела.

Повеќе детали

Избор на купувачи