СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстракт машки кобалт сино сиво црно дизајнирање врамени wallидни уметности од Студио W, 11 14
Неодамнешно

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Апстракт машки кобалт сино сиво црно дизајнирање врамени wallидни уметности од Студио W, 11 14

DEN 719.84

Достапно на барање

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата врамена giclee текстурирана wallидна уметност. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Студио В.

Повеќе детали

Избор на купувачи