Без граници за маж и големо машко копче за јакна на кошула, до големина 3XL
Неодамнешно

Без граници за маж и големо машко копче за јакна на кошула, до големина 3XL

DEN 565.28

Достапно на барање

Кула комбинација на кошула и качулка додава на ова парче слој од без граници. Оваа јакна од кошула нуди модерен пресврт што одговара на вашиот изглед за викенд. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45". Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Худ со влечење. Плакета на предните копчиња. Џеб на градите. Долги ракави со манжетни за копчиња. Тело : 100% памук; Худ : 58% памук/38% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи