Асортиман на картички за дипломирање, честитки
Неодамнешно

Асортиман на картички за дипломирање, честитки

DEN 0.33

Достапно на барање

Дозволете им на сите степени во вашиот живот да знаат дека споделувате во возбуда со овие разновидни картички за дипломирање. Со четири дизајни со акцентирани фолија (4 картички од секоја), и едноставни пораки внатре, секоја од овие картички е одлична придружба на подарокот за дипломирање или совршен држач за картички или картички за подароци. Нема ништо како ракописна нота за одбележување на започнување на ново поглавје во животот, а овие картички се одличен начин да ја искажете својата возбуда или гордост. Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк им помага на своите клиенти да ги направат секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Како што брзо се приближува сезоната на дипломирање, проверете дали имате картичка за сите специјални дипломирани студенти во вашиот живот со овие разновидни картички за дипломирање (4 картички секоја од 4 дизајни) . Картите се карактеризираат со црни, сини, црвени и златни дизајни со икони како минофрлачи и дипломи, нагласени со метална фолија. Секој дизајн има уникатно чувство внатре .. Купете на големо за да ви се олесни честитката од оценките од градинка, средно училиште, средно училиште или колеџ .. Дипломирани картички мерат 5 "x 7.2" и доаѓаат со координирање на коверти. . Печатено на висококвалитетна хартија, еколошки честитки на Халмарк се прават со хартија од добро управувани шуми.

Повеќе детали

Избор на купувачи