Ремек -дело уметнички галерија Сина пејзаж геометриски апстракт од Дејвид О'Конер платно уметничко печатење
Неодамнешно

Ремек -дело уметнички галерија Сина пејзаж геометриски апстракт од Дејвид О'Конер платно уметничко печатење

DEN 719.84

Достапно на барање

Донесете ги вашите wallsидови во живот со ова живописно печатење на платно што пливање со тантализирачки вреќи и нагласени пука од портокалова и жолта боја. Без разлика дали ве потсетува на длабокото сино море или сте привлечени кон тоа затоа што неговата употреба на форма и боја, овој задебелен принт прави одличен wallиден декор. Прекрасно централно дело над вашата тросед во дневната соба или над креветот во вашата спална соба, овој зачудувачки принт е сигурно да сврти глави и ќе ја плени публиката без разлика каде е поставен. Печатено на висококвалитетно платно со напредна технологија, овој принт нуди прекрасни детали и приказ. Плус, со галерија завиткан принт што го опфаќа просторот на платното, врамувањето е непотребно и виси вашето ново уметничко дело е кинч. Апстрактна платна wallидна уметност. Совршен за модерен дом или канцеларија. Избриши чисти.

Повеќе детали

Избор на купувачи