Бринли Ко.
Неодамнешно

Бринли Ко.

DEN 384.00

Достапно на барање

Додадете удобен дизајн на вашиот изглед со клинови за удобност од Brinley Co. Овие чевли со клинови се карактеризираат со кожни кожени горе со детали со ласер, што создава уникатен изглед на текстура со печка. Овие многу лесни клинови потпетици додаваат висина на дизајнот за да ја завршат висината на стилот на потпетиците : 2 1/4-инчи. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Удобност. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи