Беркли PowerBait моќни црви риболов мека мамка
Неодамнешно

Беркли PowerBait моќни црви риболов мека мамка

DEN 2.00

Достапно на барање

Беркли Power Bait ги прави почетните риболовци добри и добри риболовци одлични! Научниците од Беркли поминаа над 25 години усовршувајќи неодолив мирис и вкус - ексклузивна формула Power Bait. Риба ја сакаат Power Bait Толку многу што држат 18 пати подолго, давајќи ви време и самодоверба да почувствувате повеќе каснувања - поставете повеќе куки и фатете повеќе риби! Дизајнот на Ribbontail плива природно на есента со грчеви и кратки хме. Мека, но цврста текстура неодолива за рибите. Идеално за риболов сите ваши омилени езера, реки и потоци.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: