Подобри домови и градини 10. Гал 40L Не'рѓосувачки челик овален чекор на конзерва за ѓубре со капак
Неодамнешно

Подобри домови и градини 10. Гал 40L Не'рѓосувачки челик овален чекор на конзерва за ѓубре со капак

DEN 3.00

Достапно на барање

Користете ги овие подобри домови и градини 10.6-галон овални ѓубре во вашата кујна, канцеларија или друг простор. Лесно е да се исчисти и има трајна конструкција на јаглероден челик. Оваа подобра домови и градини за ѓубре може да има елегантен дизајн и педал за нозе за удобна употреба без раце. Подобри домови и градини 10,6-галон овални ѓубре конзерви : тивок, мек-близок капак. Отпорен на отпечатоци. Лесно за чистење. Карактеристики издржлива конструкција на јаглероден челик.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: