Anенски анорак со качулка со качулка-се нагоре во мала торбичка
Неодамнешно

Anенски анорак со качулка со качулка-се нагоре во мала торбичка

DEN 276.80

Достапно на барање

Јакна што е способна да се спакува во себе и да ве усоврши од неочекувани тушеви е џек што сакате да го имате во вашата торба. Направено од траен полиестер, оваа јакна е функционална и модерна. Водоотпорен дизајн и стилски изглед го прават ова задолжително оваа сезона на ладно време. Направено со целосно затворање на поштенски преден дел, додека аспираторот и половината имаат прилагодливи кабли за цртање за совршено вклопување. Исто така, ќе ги цениме двата пригодни предни џебови од секоја страна на Анорак за одржување на рацете пријатни и држење на вашиот телефон и други потреби. Оваа стилска јакна е достапна во цврсти бои и сеопфатни точки. Wemseенски анорак со анорак со арорак со качулка со временски услови-се нагоре во мала торбичка : 100% полиестер. Женска јакна. Пакет дизајн. Цврста боја или печатениот дизајн. Ткаени ткаенини отпорни на вода. Целосно затворање на патентот. Нацртајте половината на кабелот. Прикачен аспиратор со кабел за цртање. Две предни џебови од секоја страна. Долги ракави . Високо-ниско полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно, одделно или со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, отстранете го навремено, ладно железо на обратно ако е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи