Заштитена марка ликовна уметност Снежен човек 2 Канвас уметност од Пети Таггл, бел мат, дрвена рамка
Неодамнешно

Заштитена марка ликовна уметност Снежен човек 2 Канвас уметност од Пети Таггл, бел мат, дрвена рамка

DEN 768.00

Достапно на барање

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во разни големини, ова подготвено, образложено уметничко парче, има снежен човек со зборовите „Нека снег“. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

Повеќе детали

Избор на купувачи