Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Extraward Bide Tell над багажникот на коленото
Неодамнешно

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Extraward Bide Tell над багажникот на коленото

DEN 0.33

Достапно на барање

Додадете малку sizzle во вашата колекција за подигање со Adalli од Brinley Co. Овој дизајн на екстра-широка теле, има меки вегански кожени кожени детално со метални очни капаци и затворање на чиста чипка. Подножје со удобност од 4 мм Tru ™ стапало и класичен бадем-пети го завршува овој стил преку коленото. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 20 инчи. Обем на теле : 15 инчи. Врвен обем : 17 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: