Без граници на плус големина на јуниори, вкусен плетен вратоврска џогер џогер со џебови со џебови
Неодамнешно

Без граници на плус големина на јуниори, вкусен плетен вратоврска џогер џогер со џебови со џебови

DEN 1.33

Достапно на барање

Едно парче чудо што ја зазема сезоната со стилски шарм, без оглед на тоа што немаше километража на границите на границите е тој случајчки изглед што го баравте. Супер-мека, со опуштено вклопување и тотално лежерен вибрации, овој скок е лесно како 1-2-3. Ексклузивно на материјалот Волма : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : опуштено. Дефект : вратот на лажичката со детали од крстосница во грб. Затворање : стилизирање на влечење. Ракави : Долги. ЈАКЕТИ : Две странични џебови. Карактеристики на карактеристиките. : Еластична лента за половината со врзана вратоврска; супер-мека вкусна плетена ткаенина; манжетни со ребрести.

Повеќе детали

Избор на купувачи