Trick Industries Trick или третирајте ја графичката уметност за вештерки на вештерките, сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Вероник Чарон
Неодамнешно

Trick Industries Trick или третирајте ја графичката уметност за вештерки на вештерките, сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 143.84

Достапно на барање

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Уметнички дела се однесуваат на : личност, вештерка, Ноќта на вештерките, лилјаците, измешаните, месечината, плашливата. Дизајн од Вероник Чарон.

Повеќе детали

Избор на купувачи