Главни панели за завеси за прозорци на прозорецот Ацтек Фолија
Неодамнешно

Главни панели за завеси за прозорци на прозорецот Ацтек Фолија

DEN 473.44

Достапно на барање

Додадете гламур и искра во која било просторија во вашиот дом со панелот за завеси со фолија од дијаманти со дијаманти. Оваа драматична завеса има прекрасно злато или сребрено метално печатење во модерен дијамантски мотив на избор на бои во позадина. Лесната текстурирана ткаенина остава убаво да се филтрира сончева светлина и драпериите за светло модерен изглед, додека џебот на шипката го олеснува обесеноста и стилот. 100 -процентната полиестерска ткаенина е машина што се пее. Овие зачудувачки завеси за фолија на мрежни мрежи се сигурни дека се фокусна точка за вашите прозорци. Тие ќе додадат современ стил на вашиот сегашен декор или веднаш ќе создадат сосема нов изглед за вашата дневна соба, трпезарија, ден или спална соба! Главни метални панел за завеси на прозорецот Ацтек Фолија : Единствена панел за завеси по пакет. Луксузно печатење со фолија. Сложена дијамантска мотив. Машинска ткаенина за перење во 100 проценти полиестер. 3 карактеристични бои : слонова коска/злато, таупе/злато, чаша/сребро. Достапно во должина од 63 ", 84" и 95 ". Џебот на шипката одговара на декоративни шипки до дијаметар од 1,5 инчи.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: