Incipio DualPro СЈАЈ Iphone Случај
Неодамнешно

Incipio DualPro СЈАЈ Iphone Случај

DEN 319.04

Достапно на барање

Одбранете го вашиот уред со стил со премиум Дводелниот Случај Dual Pro® SHINE. Абс ПОЛИКАРБОНАТНАТА рамка отпорна на удари со внатрешно јадро што апсорбира удари е совршена за секојдневна употреба. Двата слоја на испреплетена одбрана работат заедно за да го заштитат вашиот уред од силно абење. Софистицираната надворешна обвивка На Случајот Dual Pro® има професионална завршница во алуминиумски стил. Incipio Dual Pro SHINE Iphone Случај случајот ги чува и екранот и телото на вашиот уред и го одржува неговиот изглед и функции непроменети. Произведен со акрилонитрил бутадиен стирен (апс) материјал за издржливост. Со својата розово златна боја, додадете класа на вашиот гаџет. Издржливост Отпорна на удари за подобра потпора и употребливост. Совршено за користење со паметен телефон.

Повеќе детали

Избор на купувачи