Вкрстено печатено костим за капење на бикини за девојчиња, 2-парчиња, големини 4-16, UPF 50+
Неодамнешно

Вкрстено печатено костим за капење на бикини за девојчиња, 2-парчиња, големини 4-16, UPF 50+

DEN 2.33

Достапно на барање

Чувајте ја нејзината симпатична и удобна за водата во овој вкрстено печатен костим за капење во бикини од Wonder Nation! Со заштита од 50+ и целосна покриеност на бикини, таа ќе ужива во својот сончев ден во удобност без грижи за штетни зраци. Комплет за капење со 2 парчиња вклучува : горе и дно бикини. Топ : квадратен врат; ленти за вкрстено кршење; наредени. Крајни : целосна покриеност; Сечење бикини; наредени. Бесплатна удобност. Заштита на UPF 50+. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи полиестер направен од рециклирана пластика . 84% рециклиран полиестер/16% спандекс; Поставена : 100% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. 2-парчен костим за капење во бикини за девојчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: