Патролен сапун од 4 парчиња и чистење на телото и сет на шампон
Неодамнешно

Патролен сапун од 4 парчиња и чистење на телото и сет на шампон

DEN 3.33

Достапно на барање

Направете време за бања поавантуристичко со сапун со 4 парчиња сапун и чистење на каросерија и сет за шампон. Одликувајќи се со омилени ликови Chase, Rumble и Marshall, овој забавен сет за бања вклучува кремасто миење на телото, шампон, сина бања чистач за моќно да ја исцеди нечистотијата и мерката, и куката за бања што практично се држи до плочката или кадата. Патролата на PAW 4-парчиња сапун и чистење на каросеријата и сет на шампон има миризба на бери-бери и е за деца на возраст од 3 и повеќе години. • 4-парчиња за миење на телото и бања со шампон за деца • Вклучува 3-FL. Оз. миење на телото, 3-фл. Оз. Шампон, чистач за бања и шепа патролна кука за бања • Кука за бања се држи до плочка и држи чистач за бања кога не е во употреба • Миење на телото и шампон карактеристика Баркин Бери мирис што децата го сакаат • Сина бркачка бања чистачи вода и ги прави децата чисти • Прави Време на бања Екстра забава за девојчиња и момчиња • Одличен подарок за роденден, подарок за празници или подигнување на Божиќ.

Повеќе детали

Избор на купувачи