Атлетски дела момчиња маица, јакна и панталони, 3-парчиња, големини 4- & хаски
Неодамнешно

Атлетски дела момчиња маица, јакна и панталони, 3-парчиња, големини 4- & хаски

DEN 255.36

Достапно на барање

Шарен и удобно три-парчен активен сет од атлетски работи го одржува случајно за училиште или за викенд. Овој сет со лесно носење изгледа ладно кога се носи заедно или облечете се како што се раздвојува за да ја зголеми неговата гардероба. Исклучиво на. Материјал : Tee : 90% полиестер/10% спандекс; Јакна и панталони : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : маица, јакна и панталони. Карактеристики на маицата : екипаж; Стајлинг на пуловер. Карактеристики на јакна : затворање на предниот патент; долги ракави; два предни џебови; Модел на блокирање на бои. Карактеристики на панталони : стилизирање на влечење; еластична лента за половината; две странични џебови; Brushed-Tricot за меко, удобно чувство; Модел на блокирање на бои. Маица на момчињата, јакна и панталони поставени од атлетски дела.

Повеќе детали

Избор на купувачи