Tuphely Industries Macrame Woven Tapestry Hanking Pot Planter, 30), Дизајн од Синди obејкобс
Неодамнешно

Tuphely Industries Macrame Woven Tapestry Hanking Pot Planter, 30), Дизајн од Синди obејкобс

DEN 3.00

Достапно на барање

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : растение; Корпа; Цвеќе; Цвет; Лист; Macrame; Капчиња; Занаети ;. Дизајн од Синди obејкобс.

Повеќе детали

Избор на купувачи