Скутерско здолниште за девојчиња за девојчиња за девојчиња за девојчиња, со димензии 4-16
Неодамнешно

Скутерско здолниште за девојчиња за девојчиња за девојчиња за девојчиња, со димензии 4-16

DEN 3.33

Достапно на барање

Растечките девојки ќе сакаат да шетаат, да трчаат, да скокаат и да прескокнуваат во новиот скутер за перформанси на Училиштата за девојчиња за девојчиња. Овој скапоцен стил е изработен од ткаенина за влага, дизајнирана да ја задржи вашата ќерка ладна, сува и удобна од училницата до игралиштето. Со вградени шорцеви и целосна еластична лента за половината за лесно влечење на удобност, ова плетено здолниште е забавно и функционално, без разлика дали е облечено со училишна униформа или облечена за забава. Запомнете да машината измијте ладно, така што нејзините униформи за чудо нација ќе останат да изгледаат ново уште подолго! Скутер за перформанси на девојчиња за девојчиња за чудо нација : 100% ткаенина за губење на влага од полиестер. Здолниште со перформанси. Изградени во шорцеви. Целосна еластична лента за половината. Отпорни на избледени. Заштита на UPF 30. Бесплатна удобност. Одобрена училишна униформа. Достапно во Каки и морнарица. Машинско миење ладно.

Повеќе детали

Избор на купувачи