1- Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир Стерлинг сребрен моден прстен
Неодамнешно

1- Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир Стерлинг сребрен моден прстен

DEN 1584.00

Достапно на барање

Ова создаде бел сафир моден прстен, изработен во бујно сребро, искри со украсен аранжман од 19 кружни, поставени на измет, создадени бели сафири (2,25 мм и 2,5 мм). Дел од колекцијата Миабела, овој прекрасен прстен ќе го подобри вашиот изглед со допир на елегантен трепер. Миабела 1-1/3 Карат Т.Г.В. Создаден бел сафир Стерлинг Сребрен моден прстен : Изработен во Стерлинг Сребрена 1-1/3 КТ. T.G.W.Round-Cut Создадено бело Sapphireresprong-тип Поставување5.8mm Band Sid Thavailable во големини 5-9 не се чистат повеќе.

Повеќе детали

Избор на купувачи