Нана принцеза Канал постави возрасна женска мајка прстен 1- камен, ден на мајки 10К жолта големина 10. камен6
Неодамнешно

Нана принцеза Канал постави возрасна женска мајка прстен 1- камен, ден на мајки 10К жолта големина 10. камен6

DEN 1.67

Достапно на барање

Овој прекрасен персонализиран и прилагоден за прстенот за возрасни женски мајки доаѓа со ваш избор од 1 до 6 симулирани родени камења во сребро или цврсто 10к бело, жолто или розово злато. Принцезата исечени симулирани родилни камења измери 3,0 мм секоја од нив. Тој е широк 3,5 мм и дебелина од 1,9 мм. За повеќе информации, погледнете ја сликата CAD на овој список. Овој елегантен кубен цирконија прстен е прекрасен симбол за lovesубов и голема награда за жената која исто така ќе избере да купи сопствен накит. Грејт Денот на мајката, роденден, годишнина или Божиќен подарок за Специјалните жени во вашиот живот! Најдобриот подарок за некогаш даден. Подгответе ни се да изразиме посебна благодарност до нашата мајка специјална дама во нашиот живот. Време е да го направиме нејзиниот живот и време посебен и незаборавен. Одете напред и прилагодете го со раѓање камења на вашето семејство (симулирани), вашиот роден камен (симулирано) и сите други родени камења на браќа и сестри (симулирани). Создадете визија во метал и камен само за мама/најмила. Порастот на цената на златото ја прави оваа голема инвестиција наоколу. Ви благодариме за разгледувањето, ве цениме. Вечноста loveубов е секогаш модерна .. никогаш не трендовски . накит што одговара на вашиот животен стил ..! Овој кубен цирконија прстен е персонализиран и прилагоден за вас. Овој прстен за возрасни женски мајки доаѓа со ваш избор од 1 до 6 симулирани родени камења, со ваш избор на цврсто 10 каратско жолто злато. Принцезата исечени симулирани родилни камења измери 3,0 мм секоја од нив. Тој е широк 3,5 мм и дебелина од 1,9 мм. За повеќе информации, погледнете ја сликата CAD на оваа листа. Ве молиме, изберете Metal & Ring Size за да се појави точна цена . Tab Yellow Perticeize ви помага да го прилагодите овој прстен целосно од 1 до 6 камен лево надесно. Ако ни дадете само еден месец за раѓање, ќе добиете прстен од 1 камен. 3 месец на раѓање три камени прстен и така натаму на шест кутии број 1 за дете број 1 пример март во полето број 2 Ве молиме кажете ни за раѓање месец Детето број 2 во полето број 3 Ве молиме кажете ни го месецот за раѓање Дете 3 во полето 4 Ве молиме кажете Месец за раѓање на САД, Дете 4 во кутија број 5 Ве молиме кажете ни за месец на раѓање Детето број 5 и 6. Овој прстен е солидно сребро или 10к бело, жолто или розово злато. Оваа грациозна принцеза мајки ringвони украсени од каналот сет зачудувачки од 1 до 6 принцеза исечени симулирани родилни камења на средно запишано со жлебов дизајн со високо огледало полирано рамно раб. Совршено парче за секоја облека ..! Одличен подарок за таа специјална дама во вашиот живот! Однесувајте се кон себеси или неа како кралица со подарокот на оваа пенлива симулирана родна камења. Ние презентираме посебен подарок на денот на мајките.

Повеќе детали

Избор на купувачи