Колекцијата Ступел Домашен Декор Бидете Глупави Храбри и Љубезни Курзивни Цветни Типографија Ѕид Плакета Уметност, 0. 15
Неодамнешно

Колекцијата Ступел Домашен Декор Бидете Глупави Храбри и Љубезни Курзивни Цветни Типографија Ѕид Плакета Уметност, 0. 15

DEN 2.00

Достапно на барање

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД МДФ. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи. Литографско Печатење Монтирано На Цврст МДФ Од 0,5 Инчи (дрво) - Рачно Завршено & . Нашата линија на модерни ѕидни плакети е секогаш свежа и забавна. Дизајн На Дафне Полсели.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 384.00
Пофалбата: