Вокер Издув Ултра ЕПА Директно Вклопување Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2002 - ХОНДА ЦР-В
Неодамнешно

Вокер Издув Ултра ЕПА Директно Вклопување Каталитички Конвертор Одговара изберете: 2002 - ХОНДА ЦР-В

DEN 0.67

Достапно на барање

Дизајнирани да ги почитуваат стандардите НА ЕПА додека испорачуваат премиум перформанси со сигурна усогласеност, Каталитичките Конвертори Со Ултра Директно Вклопување На Вокер обезбедуваат премиум перформанси и се достапни за увозни и домашни ВОЗИЛА ОБДИ (1996 и понови). СИЛНИТЕ И ИЗДРЖЛИВИ краеви Имаат дебели прирабници во стилот НА ОЕ, закачалки и загради за цврстина и издржливост.

Повеќе детали

Избор на купувачи