Герсон со висок метал и пластичен соларен светилница двор уметност, сина
Неодамнешно

Герсон со висок метал и пластичен соларен светилница двор уметност, сина

DEN 3.33

Достапно на барање

Осветлете ја ноќта со овој прекрасно извајаниот метален светилник. Овој вештачки изработен и лукаво дизајниран светилник е направен со темно метал, а тешката жица се користи за создавање на оградите и степениот врв. Светло пилешка жица го обвиткува шарениот инсерт што овозможува светлината да блесне низ центарот што нежно свети со долготрајно, енергетско ефикасно LED светло во сина боја. Соларна моќност, оваа градинарска уметност бара една батерија за полнење на ААА, која е вклучена. Додадете го овој прекрасен светилник за да создадете наутичка тема во вашата градина, внатрешен двор или користете во затворен простор, ќе седне на која било таблета создавајќи убав мек сјај цела ноќ. Метал и пластичен филм соларна градина светилник декор, сина мерки 7.09-инчен-7.09-инчен-од-20,87-инчи. Прекрасно сјајниот светилник е осветлен со нежно блескаво, долготрајно, енергетско ефикасно сино LED светло. Вклучена е светлакот со соларна енергија од една батерија за полнење на AAA NI-CD. Уметно изработена, металната основа и степениот врв имаат огради за реален ефект. Металната пилешка жица Дајте ги средните детали и поддршката за вметнувањето на пластичниот филм што овозможува светлината да блесне. Вклучете ја светлината кога ќе ја поставите во градината и ќе се појави во самрак за вас секоја вечер.

Повеќе детали

Избор на купувачи