Пирели Скорпион Верде цела сезона 215 65- V гума
Неодамнешно

Пирели Скорпион Верде цела сезона 215 65- V гума

DEN 4631.04

Достапно на барање

Скорпион Верде цела сезона е гума за сите сезони дизајнирани за употреба на CUV и SUV-ови што им нуди на возачите одлична километража и удобност за возење заедно со силен зафат на суви и влажни патишта. Шајска шеза. Црн страничен allид. Изградени со иновативни материјали кои помагаат да се намали потрошувачката на гориво и емисиите на СО2.

Повеќе детали

Избор на купувачи