Clенски карпи од бела планина Падингтон бута
Неодамнешно

Clенски карпи од бела планина Падингтон бута

DEN 783.84

Достапно на барање

Нарачани со бујно меко крзно крзно, карпите од белата планина Падингтон бути ги има сето тоа. Пена со лепенка и газено дно со лежење со лежење на прстенот го прават овој чизми подготвен за авантура на отворено на најстудените денови. Мека пена од крзно од крзно, подлежена манжетна, шарена долниот дел од дното, да се затвори чипка. Зимски зимски чизми. Lug единствено. Глуждот на ладно време.

Повеќе детали

Избор на купувачи