Ела Самани, плус големина на долги ракави со должина, класичен фустан за завиткување
Неодамнешно

Ела Самани, плус големина на долги ракави со должина, класичен фустан за завиткување

DEN 319.20

Достапно на барање

Womenенски плус големина долг класичен фустан од 3/4 ракав направен со убов. Појасен појас прикачен на линијата на половината; В-линиски врат. 3/4 фустан за завиткување на ракав! . Истегнете мека ткаена ткаенина. Длабок V врат. Прицврстен појас на ткаенина околу линијата на половината.

Повеќе детали

Избор на купувачи